Dışarıda 2018 Türkçe Altyazılı Full Mobil izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (4)
6.2 IMDB Puanı 3 Yorum 363 Görüntülenme

Dışarıda 2018 Türkçe Altyazılı Full Mobil izle

(2018)

Yönetmen:

Quinn Lasher

Oyuncular:

Yvonne Strahovski, Anna Pniowsky, Abigail Pniowsky, Ryan McDonald

Dışarıda izle, Dışarıda full izle, Dışarıda alt yazılı izle, Dışarıda filmi 2018, Dışarıda gerilim korku filmi sevenler için 2018 yapımı güzel bir film. Anne ve kızın içinde bulunduğu bir tuzaktan kurtulma mücadelesini anlatan güzel bir film. Laura kızlarıyla birlikte tatil amaçlı bir göl kenarına giderler. Bu göl kenarında ki evde daha önce kızlarını kaybetmiş bir annenin hikayesini öğrenirler. Laura, anlatılan bu hikaye hakkında tedirgin olur fakat tatilini bozmaz ve hiç bir şey yokmuş gibi devam eder. Fakat kısa süre sonra tuhaf olaylar olmaya başlar ve huzurları yavaş yavaş kaçmaya başlar. Zaman geçtikçe kabus dolu anlar yaşamaya başlayan aile kim olduğunu bilmedikleri bir psikopat tarafından korkunç bir tuzağa düşürülmüştür. Eşinden haber alamayan Shawn apar topar göl evine gittiğinde gördükleri karşısında dehşete düşer. Anne ve iki küçük kızın hayatta kalabilmek için savaşmaktan başka çaresi yoktur. Gerilimfilmizle.com tüm Dışarıda seyircilerine iyi seyirler diler. En iyi korku ve gerilim filleri sadece bizde izlenir.]]>

Reklamı Geç
10

Oyuncu  kadrosu:

Yvonne Strahovski Yvonne Strahovski Laura
Anna Pniowsky Anna Pniowsky Kayla
Abigail Pniowsky Abigail Pniowsky Maddie
Ryan McDonald Ryan McDonald Masked Man
Justin Bruening Justin Bruening Shawn
Julian Bailey Julian Bailey Owen
Stephanie Costa Stephanie Costa Store Clerk
Dışarıda, Dışarıda izle, Dışarıda full izle, Dışarıda alt yazılı izle, Dışarıda filmi 2018, Dışarıda gerilim korku, Dışarıda korku filmi izle, son çıkan korku filmleri.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Özet & Detaylar

    Dışarıda izle, Dışarıda full izle, Dışarıda alt yazılı izle, Dışarıda filmi 2018, Dışarıda gerilim korku filmi sevenler için 2018 yapımı güzel bir film. Anne ve kızın içinde bulunduğu bir tuzaktan kurtulma mücadelesini anlatan güzel bir film. Laura kızlarıyla birlikte tatil amaçlı bir göl kenarına giderler. Bu göl kenarında ki evde daha önce kızlarını kaybetmiş bir annenin hikayesini öğrenirler. Laura, anlatılan bu hikaye hakkında tedirgin olur fakat tatilini bozmaz ve hiç bir şey yokmuş gibi devam eder. Fakat kısa süre sonra tuhaf olaylar olmaya başlar ve huzurları yavaş yavaş kaçmaya başlar. Zaman geçtikçe kabus dolu anlar yaşamaya başlayan aile kim olduğunu bilmedikleri bir psikopat tarafından korkunç bir tuzağa düşürülmüştür. Eşinden haber alamayan Shawn apar topar göl evine gittiğinde gördükleri karşısında dehşete düşer. Anne ve iki küçük kızın hayatta kalabilmek için savaşmaktan başka çaresi yoktur. Gerilimfilmizle.com tüm Dışarıda seyircilerine iyi seyirler diler. En iyi korku ve gerilim filleri sadece bizde izlenir.

    Yorumlar (3)