Örümcek Ağındaki Kız 4 (Altyazılı) 6.1/10
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
111 Görüntülenme

Örümcek Ağındaki Kız 4 (Altyazılı) 6.1/10

Örümcek Ağındaki Kız 4 (Altyazılı) 6.1/10 filmi son yılın en başarılı korku ve gerilim filmlerinde biri sizlerle. Gerilim ve korku filmlerinin tek adresi gerrilimfilmizle.com İsveçli yazar Stieg Larsson doğrulusunda makalelan Ejderha Dövmeli Kız, Ateşle Oynayan Kız, Arı Kovanına Çomak Sokan Kız (Sayfanın altından ulaşabilirsiniz) isimli üçlemeden meydana gelen milenyum serisi Stieg Larsson ’ın ani ölümünden sonra ailesi doğrulusunda yayınlatılmış ve çok tutulmuştu, sonrasında bu üçlü film olarak çekilmişti.
Daha sonra seri yine 2011 senesinde bir daha uyarlanmaya başlandı, uyarlandı tek film Ejderha Dövmeli Kız olarak.
2015 ’te İsveçli bir yazar David Lagercrant ’ın serinin devamı niteliğinde yazdığı Örümcek Ağındaki Kız dördüncü Romanını olarak pazara sürüldü ve bu film ona istinaden karşımıza serinin 4.sü olarak çıktı.
Polisiye türünde olan bu üçleme Milenyum isimli dergide makale işleri müdürlüğü yapan Mikael Blomkvist ve gerçekleri meydana çıkarmak amacıyla hackerlık yapan Lisbeth ’in çözdüğü gizemleri husus alıyor. Birbirlerine tamamiyle karşıt insanlar olsalar da doğruları meydana çıkarmak amacıyla mücadele veren bilgisayar korsanı Lisbeth Salander ve gazeteci Mikael Blomkvist, bu kez kendilerini dev bir örümcek ağının ortasında bulur. Bu debelendikçe karmaşıklaşan örümcek ağı casuslar, siber suçlular ve yozlaşmış hükümet yetkilileriyle doludur…

Reklamı Geç
10

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?