• Bakıcı Gerilim – Inconceivable TR 2017 filmi
  • 7.1/10 135
  7.1

  Bakıcı Gerilim – Inconceivable TR 2017 filmi

  • Etiketler :

  Amerikan gerilim (Inconceivable)
  Ünlü yönetmen Jonathan Baker doğrulusunda yönetilen ve Nicolas Cage gibi usta bir oyuncunun yanı sıra Gina Gershon, Nicky Whelan ve Faye Dunaway ile ilgi çeken Bkesintisiz, 30 Haçünkün 2017 günü sinema severlere merhaba demeye hazırlanıyor. Bütün dünya eşliğinde Türkiye’de de gösterime girecek olan filmin dağıtımcılığını ise Chantier Films üstleniyor.
  Oldukça esrarengiz ve sırlarla dolu genç bir kadın olan Katie, kızı eşliğinde işlemişini unutabilmek hedefiyle hiç bilmedikleri bir kasabaya taşınmaya karar sağlıyor. Kasabada tekrar kendi gibi bir aileye bulunduran Angela ile yakın bir arkadaşluğa başlayan Katie, bir müddet sonra Angela’nın kocası ile de içtenyet kuruyor.
  Zaman geçtikçe Angela’nın ailesi ile temaslarini daha da geliştiren Katie, bir gün Angela’ya hem istedikleri bebekleri amacıyla taşıyıcı annelik yapma hatta Angela’nın ufak yaşta olan çocuğuna dadılık etme öneriyi sunuyor. Angela ise Katie’ye olan itimati ve çocuğu amacıyla duyduğu bakım gereksinimi sebebiyle Katie’nin önerinine olumlu yaklaşarak onu evlerine çağrı ediyor ve donörlük önerinini de kabul ediyor.
  Fakat gelişen zamanlarda işler Angela’nın umduğu gibi gitmiyor ve Angela ile eşi Brian, değişik yalanlar söylemeye başlayan Katie’nin aralarını bozmaya çalıştığını ve onları aynehir amacıyla uğraştığını fark ediyor.

  Yorum Ekle

  spoiler butonu

  1. Ada dedi ki:

   İlk sinemada ikinci de buraya kısmetmiş güzel film.

  2. Emir Asaf dedi ki:

   Yorumlara bakarak izledim, harbiden çok iyi filmdi.

  3. Celal dedi ki:

   Tavsiye ederim teşekkürler.

  4. Esra dedi ki:

   Tavsiye ederim teşekkürler.

  5. Eren dedi ki:

   Yorumlara bakarak izledim, harbiden çok iyi filmdi.

  6. Burak dedi ki:

   İkinci izleyişim, ikinci daha iyiydi:)

  7. Ali Asaf dedi ki:

   Sonunda buldum teşekkürler.

  8. Eren dedi ki:

   Sonunda buldum teşekkürler.

  9. Dayan dedi ki:

   Altıma ediyordum.

  10. Diyar dedi ki:

   Daha nasıl izlemediğime yanıyorum.