• Oyuncu  kadrosu:

  Yvonne StrahovskiYvonne StrahovskiLaura
  Anna PniowskyAnna PniowskyKayla
  Abigail PniowskyAbigail PniowskyMaddie
  Ryan McDonaldRyan McDonaldMasked Man
  Justin BrueningJustin BrueningShawn
  Julian BaileyJulian BaileyOwen
  Stephanie CostaStephanie CostaStore Clerk

  Dışarıda, Dışarıda izle, Dışarıda full izle, Dışarıda alt yazılı izle, Dışarıda filmi 2018, Dışarıda gerilim korku, Dışarıda korku filmi izle, son çıkan korku filmleri.

  Dışarıda 2018 Türkçe Altyazılı Full Mobil izle
  • 6.2/10 82
  6.2

  Dışarıda 2018 Türkçe Altyazılı Full Mobil izle

  He's Out There

  • Senaryo : Mike Scannell

  Oyuncu  kadrosu:

  Yvonne Strahovski
  ...
  Laura

  Anna Pniowsky
  ...
  Kayla

  Abigail Pniowsky
  ...
  Maddie

  Ryan McDonald
  ...
  Masked Man

  Justin Bruening
  ...
  Shawn

  Julian Bailey
  ...
  Owen

  Stephanie Costa
  ...
  Store Clerk

  Dışarıda, Dışarıda izle, Dışarıda full izle, Dışarıda alt yazılı izle, Dışarıda filmi 2018, Dışarıda gerilim korku, Dışarıda korku filmi izle, son çıkan korku filmleri.

  Dışarıda izle, Dışarıda full izle, Dışarıda alt yazılı izle, Dışarıda filmi 2018, Dışarıda gerilim korku filmi sevenler için 2018 yapımı güzel bir film. Anne ve kızın içinde bulunduğu bir tuzaktan kurtulma mücadelesini anlatan güzel bir film. Laura kızlarıyla birlikte tatil amaçlı bir göl kenarına giderler. Bu göl kenarında ki evde daha önce kızlarını kaybetmiş bir annenin hikayesini öğrenirler. Laura, anlatılan bu hikaye hakkında tedirgin olur fakat tatilini bozmaz ve hiç bir şey yokmuş gibi devam eder. Fakat kısa süre sonra tuhaf olaylar olmaya başlar ve huzurları yavaş yavaş kaçmaya başlar. Zaman geçtikçe kabus dolu anlar yaşamaya başlayan aile kim olduğunu bilmedikleri bir psikopat tarafından korkunç bir tuzağa düşürülmüştür. Eşinden haber alamayan Shawn apar topar göl evine gittiğinde gördükleri karşısında dehşete düşer. Anne ve iki küçük kızın hayatta kalabilmek için savaşmaktan başka çaresi yoktur. Gerilimfilmizle.com tüm Dışarıda seyircilerine iyi seyirler diler. En iyi korku ve gerilim filleri sadece bizde izlenir.

  Yorum Ekle

  spoiler butonu

  1. düzceli dedi ki:

   hayatımda izledğim en basit film sacmalık dolu kadın adam ölene kadar camı kırmıyor sonra balta yıyor sabaha kadar ölmüyor aynı şekilde balta ile 30 saniyde adamı öldürüyor

  2. görkem dedi ki:

   Sağlam kalite bir korku yapmışlar bende 7 puan veriyorum.

  3. elif dedi ki:

   Güzel korku izleyin. Puanım 7 gerilimi bol, heyecanı bol.