• Alternatif Kaynaklar

  Hush 2016 filmi, 6.8 puan almış korku ve gerilim kategorisinde tabi ki Amerika yapımı unutamayacağınız bir geril geril gerilim filmi izle. Hush yani”SUS” filminin hususu ile ilgili ise Maddie küçüklüğünde başına gelen bir hastalıktan ötürü işitme ve konuşma yetisini kaybetmiştir. Genç bir yazar olan Maddie kendine ormanın içersin de küçük bir evde bir hayat kurmuştur. Yalnız başına ve insanlardan uzak kalmaya alışan Maddie’nin bir akşam bütün hayatı değişir. Evine saklı bir biçimde giren maskeli bir psikopat doğrulusunda izlenilerek Maddie’nin hayatını mahveder. Çaresizliğin getirmiş bulunduğu yük ve Maddie’nin travmasını sert bir dilde gözler önüne seren yönetmen insan hayatının ne kadar pamuk ipliğine bağlı bulunduğunu bu filmde stresli bir biçimde anlatmaktadır. Mahremiyetin korunması bu filmde Maddie gibi özel bir hali olan kişi amacıyla ne kadar zor bulunduğunun ispatıdır. Kendi iç dünyasını aratarak açıklayan Maddie bundan sonra tamamiyle güçsüzdür ve bir psikopatla aynı evin içerisindedir. Gerilimfilmizle.com ekibi olarak bütün Hush izleyicilerine iyi seyirler dileriz..

  Hush izlesene, hush fısıltı izle, hush serisi izle, hush serisi çığlık izle, hush railer izle, hush çığlık izle, hush izle, hush izle 2016, hush izle 720p, hush izle altyazılı, hush izle fragman, hush izle full, hush izle hd, hush izle türkçe, hush izle türkçe altyazılı, hush izle türkçe dublaj, hush izle türkçe dublaj 720p,
  hush izle unutulmaz filmler, hush izle youtube, hush kapan filmi izle
  hush kapan izle, hush little baby izle, hush movie watch online, hush movie watch online dailymotion, hush movie watch online free, hush now watch the stars fall.

  Yorum Ekle

  spoiler butonu

  1. Doruk dedi ki:

   Son zamanlarda izlediğim en güzel filmdi. Tavsiye ederim.

  2. Erol dedi ki:

   İlk sinemada ikinci de buraya kısmetmiş güzel film.

  3. Serap dedi ki:

   Teşekkürler başta birşey anlamadım, ama sonradan coştu izleyin.

  4. Alya dedi ki:

   On numara filmdi.

  5. Ataköy dedi ki:

   Güzel filmdi, bol gerilimli teşekkürler.

  6. Etiler dedi ki:

   Harika bir film di gerilim izlemek için birebir.

  7. Sakat dedi ki:

   Güzel film hızlı heyecanlı bol gerilimli.

  8. Bahçelievler dedi ki:

   Gercekten guzel film tesekkurler. Basta ciglik filmi zannettim ama alakasi yok ve guzel bir film tavsiye ederim.